Balzám na rty není pouze kosmetická pomůcka

Balzám na rty používali už staří egypťanéBalzámy na rty patří k základní součásti péče o náš zevnějšek. Naše rty totiž obsahují minimální množství mazových žláz a tak je velmi obtížné udržet je hydratované, pěkně vypadající a voňavé.

Již staří Egypťané věděli, že naše rty nejvíc ocení přísun různých olejů či přírodních másel a to dokonce s přídavkem vonných silic. Naše babičky zase nedaly dopustit na včelí vosk nebo obyčejné sádlo.

Dnes jsme ale naštěstí o kus dál a tak již není potřeba vyrábět si vlastní balzám na rty doma z přírodních ingrediencí. A co by měl nejlepší balzám na rty obsahovat? Jednou ze složek by určitě měla být právě Egypťany i babičkami oblíbená hydratační složka. Dnes se při výrobě balzámů sází především na přírodní oleje a bambucké máslo. Právě bambucké máslo obsahuje cenné složky, díky kterým budou tvoje rty hydratované, nepopraskané a budou vypadat skvěle. Vonné silice se při výrobě používají stále, díky pokroku doby si ale můžeš dopřát balzám na rty třeba s vůní tvého oblíbeného nápoje, ovoce nebo sladkostí. Že jsi ještě takový balzám neviděla? Je na čase seznámit se s balzámy Lip Smacker. Ten, vedle toho že skvěle vypadá i skvěle voní, obsahuje právě přírodní oleje i bambucké máslo, což z něj činí stylový a nejlepší balzám pro tvé rty.

Balzám jako dárek

Balzám na rty Lip Smacker ale není jenom kosmetickou pomůckou. Může být i skvělým dárkem nebo sběratelským kouskem - už jsi objevila balzám na rty Coca-Cola nebo balzámy v designu tvé oblíbené Disney postavičky?

nejlepsi-balzam-na-rty-lip-smacker

Stylových a voňavých balzámů na rty není nikdy dost. Jeden se hodí mít v kosmetické taštičce, další v kabelce, další v jiné kabelce a v kapse se také neztratí. Zkus třeba Lip Smacker sady balzámů na rty, jen tak ti balzám nebude nikdy chybět a ještě můžeš jeden půjčit kamarádce. Utíkej se přesvědčit do našeho katalogu balzámů Lip Smacker a vyber si z pestré nabídky ten, který tě nejvíc zaujme!

balzamy-na-rty-lip-smacker