Péče o rty v letních měsících

Péče o rty v letních měsících

Ochrana pokožky před škodlivým slunečním zářením je dnes už samozřejmostí. Často ale nevědomky zapomínáme, že je potřeba pečovat i o rty. Právě ony v létě často trpí kvůli nedodržování pitného režimu, slunečním paprskům a nedostatku péče. Jak tedy rty v létě hydratovat a chránit? Světoznámý výrobce balzámů na rty Lip Smacker přichází s novou řadou pečujících balzámů Kiss Therapy.

Voda nad zlato

Suché, pálící rty s nevzhlednými šupinkami. Je vám to povědomé? Pravděpodobně nedodržujete pitný režim. Naše tělo je totiž z 98 % tvořeno vodou a tu je potřeba doplňovat, především v létě. Správný pitný režim je tedy prvním důležitým krokem na cestě za krásnými rty.

Druhým krokem je hydratace rtů v podobě pečujícího balzámu. Balzám Lip Smacker Kiss Therapy Eucalyptus Mint s příchutí máty je tím pravým zachráncem suchých, popraskaných rtů. Přináší okamžitou úlevu a dokonalou hydrataci díky obsahu kokosového oleje a bambuckého másla. Neobsahuje parabeny ani barviva a je tak vhodný i jako podklad pod rtěnku.

Ochrana rtů před sluncem v letních měsících - Lip Smacker Kiss Therapy

Ochrana rtů před sluncem se šťavnatou vůní

Součástí řady Kiss Therapy jsou i tři nové ovocné balzámky s obsahem SPF 30. Díky nim zůstanou vaše rty v létě hydratované a zároveň chráněné před UV zářením. Proč je ochrana rtů v létě důležitá? Sluneční záření je pro naši pokožku i rty velmi škodlivé, způsobuje stárnutí kůže a v horším případě i rakovinu. Proto je lepší místo obyčejného balzámu na rty v letních měsících zvolit verzi s SPF ochranou.

Balzámy Kiss Therapy jsou dostupné ve třech šťavnatých verzích:

Všechny balzámky navíc obsahují antioxidanty z citrusů pro ochranu rtů před volnými radikály. Díky obsahu hydratační složky s kokosovým a jojobovým olejem zůstanou rty nejenom chráněné, ale i hydratované. A ta vůně!

Prosluněné léto s Lip Smackerem

Lip Smacker vám tohle léto přináší unikátní pomocníky pro péči o rty. Vyzkoušejte všechny příchutě - ovocné balzámky s SPF ochranou se hodí do každé kabelky i plážové tašky a mátový pečující a regenerující balzám oceníte po dnech strávených na horkém slunci. Krásné léto vám přeje Lip Smacker!