Lip Smacker Tsum Tsum Star Wars R2D2 - R2D Licious Blueberry

Kód: E80372
Novinka Tip
169 Kč
Skladem (> 10 ks)

Tsum Tsum Star Wars R2D2 je balzám na rty s příchutí borůvky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Před dávnými časy, v nedaleké balzámové galaxii… Se objevily Tsum Tsum Star Wars Lip Smackery, aby galaxii zachránily před nudnými balzámy na rty! Seznamte se - Lip Smacker přichází s limitovanou edicí Tsum Tsum Star Wars balzámů na rty.

Balzám Tsum Tsum Star Wars R2D2 je, stejně jako jeho filmová představa, všestranným pomocníkem při všem, na co si vzpomenete. Potřebujte hydratovat rty? Žádný problém. Nestíháte rande a potřebujete svým rtům dodat trochu lesku? Žádný strach, stačí poprosit o pomoc tento roztomilý balzám. Nebo vás trápí chuť na sladké? I to vyřeší naše droidí verze balzámku Lip Smacker - oblaží totiž vaše rty jedinečnou borůvkovou chutí bez jediné kalorie.

Jak používat? Stačí otočit spodní částí postavičky a nanést na rty dle potřeby. Vaše rty budou s tímto balzámem lesklé, hydratované a neodolatelně voňavé.

Nezapomeňte - Tsum Tsum edice balzámů Lip Smacker je jako stvořená pro sběratele. Jejich jedinečný design totiž umožňuje skládat postavičky na sebe. Posbírejte i další Tsum Tsum Lip Smackery z edice Star Wars a vytvořte si vlastní sběratelskou kolekci!

Balení obsahuje 7,4 g balzámu na rty.